ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ייעוץ אסטרטגי

יעוץ אסטרטגי – מתי ומי צריך אותו?

נאמר ויש לכם רעיון אדיר , שירות או מוצר חדש ואתם פשוט יודעים שהוא נועד להצליח. 

אוקיי אבל, מהו השלב הבא?
איך מתתרגמים את החזון הזה לתוכנית פעולה ברורה?
או אולי, העסק שלכם עובד נהדר, אך לאחרונה, ישנה ירידה במכירות.
נראה כי יש לכם צורך בשינוי והיערכות חדשה.

הכירו את הייעוץ האסטרטגי

תהליך יצירתי ופרקטי אשר מספק מענה אדפטיבי למגוון צרכים במציאות עסקית משתנה.
מהו ייעוץ אסטרטגי, למי הוא מתאים ומתי כדאי להיעזר בו ? מוזמנים להמשיך לקרוא.

בין אם אתם עסק חדש בתחילת דרכו, או חברה ותיקה ומבוססת, ככל הנראה אתם זקוקים לאסטרטגיה.
אסטרטגיה היא כלי חיוני בהתנהלות העסקית שלנו ללא תלות בגודל או באופי הארגון. היא משרטטת את הדרך של מיתוג העסק שלנו, מתווה יעדים, קהלי יעד, חוזקות ובידול מהמתחרים. היא אפילו מסייעת לנו להתנהל בסביבה עסקית דינמית ומרובת תחרות בהצלחה. לכן, יותר ויותר עסקים נעזרים בייעוץ אסטרטגי בכדי לדייק את דרכם המקצועית ולממש יעדים.

מהו ייעוץ אסטרטגי ומהי תרומתו הרבה להצלחתם?

היועצי חברת Minded ייעוץ עסקי ריכזו עבורכם את כל המידע החשוב במאמר הבא:
מציאות משתנה מחייבת יצירתיות ותנועה, לצד כלים פרקטיים.
כבעלי עסקים, אנחנו חולקים מציאות מאתגרת ומרובת שינויים. הסביבה העסקית שלנו משתנה תדיר – התחרותיות הגבוהה לצד התנאים הסביבתיים והעסקיים מחייבים אותנו לאדפטיביות, גמישות ויצירתיות. בכדי להצליח לשמר את ההצלחה לאורך זמן, צריך להדגיש את הייחוד והבידול במוצר או בשירות שלנו ולתעל אותם לכדי ערך אמיתי עבור הלקוחות הפוטנציאלים, באופן שיאפשר לנו לממש מטרות ויעדים.

במהלך דרכנו כיועצים כלכליים לעסקים ויועצים אסטרטגיים, ליווינו מאות עסקים, חברות וארגונים. חלקם עסקים בשלבי הבנייה, אשר נזקקו לגיבוש אסטרטגיה מא' ועד ת', אשר תאפשר להם לממש רעיון לדרך מעשית ולהתנהל בסביבה העסקית שלהם. חלקם עסקים יציבים וותיקים, כאלו הנדרשו לייעוץ אסטרטגי בהתווית מסלול להחדרת מוצר חדש או שינויים בסביבה העסקית שלהם. כך או כך, הייעוץ האסטרטגי העצים את היכולת שלהם להתנהל באופן מדויק בנקודות זמן שונות ונתן להם כלים מעשיים למיקסום פוטנציאל הרווח שלהם.

ייעוץ אסטרטגי

מהו ייעוץ אסטרטגי ומהן מטרותיו

ייעוץ הינו תהליך של חשיבה דינמית ויצירתית, אשר מוכוון למימוש מטרות העסק בטווח הקרוב והרחוק. כדי להשיג מטרות אלו, בתהליך הייעוץ האסטרטגי נקבעים יעדי העסק, החברה או הארגון ולפיהם מגובשת תכנית פעולה מסודרת ופרקטית המורכבת מסדרת שלבים טקטיים. במסגרת התוכנית, ניתן דגש על ייחוד והבלטת יתרונות יחסיים ביחס לאלו של המתחרים בשוק בהתייחס לאופיו של העסק, ייצור, מכירות, שירות וכד'. בשורה התחתונה, ייעוץ אסטרטגי מדוייק, אשר מתבצע באופן מקצועי, מסייע לעסקים ולחברות לבצע בדיקת מצב ועדכון בהתאם לתנאי השוק לצד בנייה ודיוק של האסטרטגיה השיווקית והעסקית כך שיוכלו להישאר עדכניים ,רלוונטיים וכמובן, רווחיים , בכל זמן נתון.

מתי נוכל להיעזר בייעוץ אסטרטגי

כאמור, ייעוץ אסטרטגי הוא כלי חשוב בכל שלב במחזור חיי העסק. הוא מסייע בהתווית האסטרטגיה להשגת מטרות העסק, חברה או ארגון ועוזרת לשמור על חדשנות ועדכניות ועל היכולת להמשיך ולהיות רלוונטיים בשווקים משתנים. תהליך של ייעוץ אסטרטגי הינו ממוקד מטרה. נמשך לרוב בין חודשיים לשנה לכל היותר. במסגרתו נבנת תוכנית הוליסטית ומוגדרת, ישימה ופרקטית, אשר מטרתה לשרת ולעדכן את אותם צרכים ייחודיים המאפיינים את החברה. הייעוץ מסייע לעסקים בעיצוב והתאמה של האסטרטגיה שלהם למציאות משתנה ותנאי שוק דינמיים אשר הינם מנת חלקם של בעלי עסקים רבים.

תהליך הייעוץ מתאים במיוחד עבור חברות אשר נקלעו לקושי או למשבר וזקוקות ליועץ אסטרטגי בעל יכולת לתכנן ולהניע הליכי שינוי המותאמים לסביבה החיצונית של הארגון. בנוסף, הוא אידאלי עבור חברות אשר מבקשות להשיק שירות חדש או שוקלות התרחבות לשווקים נוספים. באמצעות תהליך של ייעוץ אסטרטגי יוכלו לבצע את המהלכים העסקיים באופן הנכון ביותר עבורן.

מצג מדדים

חברת Minded – בהתאמה אישית לצרכים שלכם

נעים להכיר! אנחנו חברת Minded , חברת בוטיק המספקת שירותי ייעוץ עסקי, פיננסי וארגוני לחברות בינוניות וארגונים  ושירותים כולל ליווי לחברות, וליווי לארגונים.
אצלנו ב-Minded , הלקוח הוא מהות כל תהליך. אנו רואים חשיבות רבה לעזור לכל חברה וארגון להתפתח תוך שימת דגש על מחויבות ומסירות לעסק ולערכיו. תהליך הייעוץ אצלנו כולל ליווי אישי וצמוד, מקצועי, אמין ואיכותי.  בעזרת ליווי זה, תוכלו לקבל מענה בכל אחד מאפיקי היעוץ במשרדנו.

בעידן התחרותי של ימינו, ייעוץ עסקי ובניית אסטרטגיה לניהול ותפעול העסק הינם כלים חיוניים המאפשרים לכם התנהלות נכונה וגידול ברווחיות. אסטרטגיה מדויקת היא המפתח להתפתחות וצמיחה, ייעול ההתנהלות הפיננסית בעסק וגיוס לקוחות חדשים. ייעוץ לעסקים קטנים או גדולים הוא אחד השירותים המבוקשים בכל הליך של ליווי עסקי ולא בכדי. הוא מאפשר לעסקים רבים הנמצאים במצבי "תקיעות", את אותו פוש ממוקד המסייע להם לנוע קדימה.

תהליך הייעוץ האסטרטגי אצלנו מספק מעטפת כוללת לפתרון בעיות ומשברים עסקיים מיידיים. בנוסף, נותן מענה לפיתוח מוצרים או שירותים חדשים. התהליך כולל ייעוץ אסטרטגי לטווח המיידי וכן לטווח הארוך. השירות מתבסס על ניטור אספקטים שונים בהתנהלות השוטפת, בפעילות העסקית והתזרימית.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולגלות כיצד תוכלו גם אתם לצמוח, להתפתח ולממש יעדים.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
תמונת אווירה איך לנהל עסק
איך לנהל עסק

כמה פעמים ניסיתם להבין במה אתם שוגים? האם קיבלתם החלטות שגויות? או איך לנהל עסק בצורה נכונה ובריאה? המדריך הבא יעשה לכם סדר בנקודות החשובות של העסק.

ניהול משברים
ניהול משברים

ניהול משברים כל בעל עסק גדול כקטן יודע, שגם בעסק מצליח ומשגשג, עשויים להתרחש משברים.אף אחד מאיתנו אינו חסין נגדם, השאלה הנשאלת ניהול משברים –

ייעוץ עסקי במרכז - חברת מינדד
ייעוץ עסקי במרכז

מחפשים שירותי ייעוץ עסקי במרכז? בקרו במדריך הבא הכולל את כל הפרמטרים המרכזיים שכל בעל עסק חייב להכיר. כמו כן תמצאו מידע על ייעוץ עסקי במרכז של מינדד.

תכנון והנדסת בית
ייעוץ עסקי לאדריכלים

בעל מקצוע מקצועי ככל שיהיה, לא תמיד ידע כיצד לנהל את העסק. הדבר אמור גם לאדריכלים הזקוקים לשירות ייעוץ עסקי לאדריכלים מקצועי אשר יעשה סדר בעסק..!

יועץ פיתוח ארגוני, ייעוץ, אנליסט
יועץ פיתוח ארגוני

יועץ פיתוח ארגוני יסייע למנהלי עסקים וחברות לבצע ארגון מחדש בעסק. במדריך הבא תמצאו את כללי הברזל שמנהלים חייבים להכיר, בכל הקשור לייעוץ פיתוח ארגוני.