ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ייעוץ עסקי לחברות גדולות

בעלי חברות גדולות, מודעים לעובדה, שיש לגבש אסטרטגיה עסקית ושיווקית, כאשר הם מבינים כי זהו המצפן שלהם. גם בחברה מצליחה או בארגון משגשג לכולם ישנה מטרה משותפת והיא צמיחה מתמדת של בית העסק, כשאר אחוזי הרווח הם גבוהים. חברה שיש בה אסטרטגיה מוצלחת ומסודרת, תצליח לשרוד לשנים רבות. מכאן, ייעוץ עסקי לחברות גדולות הוא חיוני.

אפילו חברות הייטק גדולות, מסתייעות עם ייעוץ עסקי לחברות גדולות, על מנת שלא תתבצענה אי אלו שהן טעויות קריטיות. לעיתים גם מנהלי חברות גדולות שהם לכאורה בעלי ניסיון עסקי של שנים רבות, עשויים לבצע מהלכים שעשויים למוטט את החברה, היות והם פספסו תזמון או רעיון לבצע פעולה מסוימת שהייתה חשובה מאוד לחברה או לארגון שלהם.

פגישה עסקית מכובדת, לבוש רשמי

התמקדות ביצרני הכסף המשמעותיים – אבני הדרך החשובות בחברות הגדולות

אחת מאבני הדרך החשובות של ייעוץ עסקי לחברות גדולות, היא התמקדות ביצרני הכסף, אך מצד שני, יש לאתר גם את גזלני הכסף המשמעותיים… למשל, רבים מבעלי העסקים מציינים בפני היועצים העסקיים שהם לא מעוניינים להעסיק עוד עובדים בשל ההוצאה היקרה על משכורות. גם כשאר יש לבצע פרסום מסיבי לשיווק העסק, הם עשויים להתנגד, היות ופרסום אינו זול. 

הנטייה להתעלם מהוצאות או להתחמק מהן, תגרום לכך שהעסק  או החברה אמנם תחסוך בהוצאות אך מצד שני, גם מיעוט לקוחות או ירידה במכירות הינו הפסד כספי גבוה יותר. כל לב של חברה או ארגון, הוא הלקוחות שלה. כל חברה מעוניינת להשיג כמה שיותר לקוחות וחיסכון בהוצאה על משאבים חיוניים היו הפסד נטו. זו הסיבה כי כאן ייעוץ עסקי לחברות גדולות יהיה חיוני.

שיווק וקבלת החלטות לעסקים, פגישות עסקיות

ייעוץ עסקי חייב לפעול מתחילת הקמת החברה

זה לא פשוט כלל לנהל נכו חברה גדולה. ישנם מחלקות, התייעצות, ישיבות שיש לבצע עם בעלי המניות, המנהלים והמנכ"לים.. יש ללוות באופן אישי את המנכ"ל ובכירים נוספים, יש לבנות תכניות עבודה מפורטות אשר יכללו מדדים, בקרות, תקציבים ולוחות זמנים, יש לייעל תהליכי פנים ארגוניים, יש לשפר את תזרים המזומנים, לשפר את התמחור, לשפר את ההון האנושי בארגון או בחברה וכן, לפתח מסלולי קריירה לעובדים. עוד בנושא ייעוץ ארגוני.

אל תחשבו מחוץ לקופסא לבד..

לעיתים, היישום אינה הבעיה בחברות גדולות, כי אם המודל הכלכלי שלה. לא לכל חברה קיים מודל עסקי מתאים. לפעמים ישנו רעיון מבריק אשר עשוי אפילו לתפוס בעולם ועשוי להפוך לטרנד בכל יבשת, אבל היישום של הרעיון הוא הבעיה. ייעוץ עסקי לחברות גדולות, חייב להינתן מהתחלה. אנו בחברת MINDED – שירות ייעוץ עסקי נסייע לכם לחשוב מחוץ לקופסא ולא לבד, כי אם באמצעות הניסיון העשיר שלנו בייעוץ עסקי של חברות וארגונים רבים ומוכרים בארץ.

אנו מתמחים בייעוץ לארגונים וחברות גדולות, עסקים בינוניים וקטנים. אנו מלווים חברות רבות, תוך היכרות מעמיקה של 100 תחומים עסקיים שונים ואנו יודעים כיצד להוביל כל חברה להצלחה. בחברת MINDED ישנם 150 עובדים בנוסף לרשתות בהתהוות. סל השירותים של חברתנו הוא רחב וכולל: ליווי עסקי, בניית תכנית עסקית, גיוס מימון לעסקים, ניהול תקציב, פיתוח עסקי, ייעול תהליכי העבודה, ליווי אישי של בכירי החברה ועוד.

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
טיסות, נופש, חופשות
ייעוץ עסקי תיירות

בקרו במדריך בנושא ייעוץ עסקי תיירות ומה שמסביב, ובו טיפים ועיצות יעילות כיצד להצליח בתחום התיירות הנחשב לתחרותי יחסית. המדריך של מינדד.

ארגון וסדר, יומן עבודה/אישי
פיתוח ארגוני בתל אביב

שירותי פיתוח ארגוני בתל אביב או בכל אזור אחר, כוללת בתוכה מספר מאפיינים חשובים ביותר לצורך התרחבות וצמיחה עסקית. כאן במאמר נדבר עליהם..!

תהליך פיתוח ארגוני, ניהול וסדר
תהליך פיתוח ארגוני

המדריך השלם בנושא תהליך פיתוח עסקי הכולל את הצעדים הראשונים בתהליך זה, וגם איך למצות ככל הניתן את הפוטנציאל העסקי וייעול העבודה בארגון.

מוטיבציה גבוהה בקרב עובדים
מוטיבציה גבוהה אצל עובדים

מוטיבציה גבוהה בקרב העובדים – ככה משיגים אותה הנו מאמר אשר יציג בפניכם את הכלים והדרכים שלכם המנהלים ובעלי העסקים לדאוג למוטיבציה גבוהה בקרב עובדיכם.