fbpx
ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר
ייעוץ עסקי לסטארטפים

סטארטפים מוצלחים הם כאלה שעובדים בצורה נכונה, מנהלים את העסק נכון, מתכננים מראש ועובדים על פי תוכנית מסודרת. בסיס הסטארטאפ הוא רעיון ייחודי שטרם חשבו עליו, עבור מוצר או שירות. שלבי התהליך הראשוניים של סטארטפ מושקעים בעזרת תקציב אישי של היוזם, הבעלים, ואולי מרחיק עד לקרובי משפחה וחברים קרובים, אך הוא עדיין לא עומד בזכות עצמו, ובתחילת דרכו אין לסטארטאפ הוכחות שהוא אכן מצליח, ובכל זאת יש צורך להשקיע בו כספית מעבר לתקציב האישי של אנשי הצוות שיזמו אותו. כדי למנוע זאת, רצוי להיעזר בשירותי ייעוץ עסקי לסטארטפים של חברת ייעוץ עסקי מקצועית ומנוסה.

רעיון, סטארטאפ

הכנת הקרקע לפני היציאה להשקה

יזמים צריכים לפנות למשקיעים מוסדיים או פרטיים על מנת להשיג מימון. בכדי להצליח להשיג את התקציבים הנצרכים היזם צריך להכין את עצמו בצורה יסודית ביותר כאשר הוא פונה אל המשקיע. שכן כפי שהזכרנו קודם לכן, בשלבים הראשוניים של הסטראטפ אין כל הוכחות להכנסות, אבל יש דברים אחרים שהמשקיע כן יכול לזהות, לדוגמא:

המשקיע יכול לזהות שהיזם מגיע עם בקיאות בנושא המספרים. הוא יודע מה נתח השוק, כמה אחוז מהאוכלוסייה היא קהל היעד למוצר, מה צפי ההוצאות, מה צפי ההכנסות, מהו הסכום שיצטרך לכל פעולה וכדומה. לצורך כך על היזם להכין חומר רלוונטי עם נתונים מגבים. על היזם לתכנן מראש כל פעולה שעתידה להיות, כל הוצאה, ואף הוצאות שאינן צפויות. כאשר היזם מגיע מוכן עם המספרים, המשקיע יכול לראות אם טמון שם פוטנציאל שכדאי להשקיע בו או לא, כאן מדובר על משקיעים פרטיים. בנוסף, מקורות המימון עשויות להגיע גם ממקורות כגון בנקים וקרנות להלוואות.

גיוס כסף, חשבונאות, חישוב כסף

מקורות מימון והלוואות

גם להם יש צורך להציג נתונים מספריים ומסמכים בירוקרטיים. כדי לדעת מה להכין ועם מה להגיע בעת בקשת ההלוואה רצוי לפנות ליועץ עסקי המספק שירותי ייעוץ עסקי לסטרטאפים. יועץ זה הינו בעל בקיאות בעולם הפיננסי, ולו הכלים המקצועיים לזהות אילו מקורות מימון מתאימים לסטאטראפ שלך. קיימים מקורות רבים, שלא כולם מתאימים לכל סוג עסק ועל כן יש לבחור בקפידה את המתאים ביותר. מלבד זאת, חשוב לבחור את סוג ההלוואה שתניב את פריסת ההחזרים היעילה והמתאימה ביותר, זו שתתאים ליכולתו הכלכלית של היזם.

בנוסף לכך, בטרם הפניה למשקיעים ומקורות המימון לעסקים הנוספים יש צורך בניתוח קהל היעד והסביבה בה יפעל המוצר או השירות. ניתן לראות שהיום קמים סטארטפים רבים בכל רגע, יזמים רבים משקיעים את מיטב זמנם וכספם עבור פיתוח ושיווק של רעיון (שיכול להיות גאוני ביותר), אך בפועל המוצר או השירות אינם צולחים. ויכולות להיות לכך סיבות רבות, לדוגמא: הוצאת תקציבי ענק שאינם מתאימים ליכולת הכלכלית ואינם תואמים את כמות ההכנסות שצפויות להיות, חוסר התחשבות במתחרים הקיימים בשוק, חוסר יכולת בזיהוי הצורך של קהל היעד, ואפילו לעתים נדמה שאין למוצר שוק וכן הלאה..

היתרונות של ייעוץ עסקי לסטארטפים

ייעוץ עסקי לסטארטפים מאפשר ליזם את השקט הנפשי בתפקיד אותו הוא צריך לעשות, הוא מאפשר להתרכז בפעולות החשובות שצריכות להיעשות מבלי הצורך להתעסק עם פעולות בירוקרטיות שאינן נדרשות לביצוע באופן עצמאי, שכן היועץ העסקי מתוקף תפקידו יכול לקחת על עצמו את האחריות לבצע גם את זה.
ניהול נכון של סטארטפ מהשלב ההתחלתי מסייע להצלחתו ואף מעלה את הסיכויים להגדלת רווחים.

קראו גם את המדריכים הבאים

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
ייעוץ ארגוני ברעננה
ייעוץ ארגוני ברעננה

לא כל עסק יודע לעבוד נכון, ולכן, שווה לכם להיכנס לתהליך של ייעוץ ארגוני ברעננה, שיעזור באופטימיזציה של העסק.

ניהול הוצאות בעסק
ניהול ההוצאות בעסק

כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון אם העסק שלו מרוויח או מפסיד.ניהול ההוצאות בעסק באופן תקין יסייע לבעל העסק לתכנן קדימה את פעולות

גרף עלייה של חברה, הצלחה עסקית של חברה
ייעוץ ארגוני לחברות

גם אם החברה אינה נמצאת בקשיים, ובכל זאת רציתם למקסם את הרווחים של החברה, דעו כי בעזרת ייעוץ ארגוני לחברות תוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל.

ניהול משא ומתן במשרד
סודות לניהול משא ומתן איכותי

מאמר זה עוסק בנושא חשוב מאוד לעסקים – ניהול משא ומתן. במאמר יינתנו כלים איכותיים לשיפור כישורי המשא ומתן שלכם ואף להשיג תוצאות טובות יותר במשא ומתן הבא שלכם

תמונת בחירת זכיינים
איך לבחור את הזכיינים הכי טובים?

המאמר איך לבחור את הזכיינים הכי טובים מסביר את תהליך בחירת הזכיין מנקודת המבט של הרשת המזכה, הדגשים שיש לשים להם לב וזאת כדי לבחור את הזכיינים הטובים ביותר.

לשיחה לחץ כאן
1
רוצה לדבר בווטסאפ?
MINDED יעוץ עסקי|ארגוני|פיננסי
היי,
נשמח לשוחח בווטסאפ.