ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר

העסק שלך יכול להיות הרבה יותר

רווחי!

השאר פרטים ונתחיל להצעיד את העסק קדימה עוד היום!

הבנת צרכי הצרכן

מענה לכלל פונקציות העסק – מתוך הבנה שכלל ההיבטים בעסק קשורים האחד בשני ולא ניתן להפרידם, אנו נבחן את העסק בכלל היבטיו, ונתאים את הייעוץ האפקטיבי ביותר.

בניית תוכנית עסקית

אנחנו בונים תכנית עסקית אישית שמותאמת לעסק שלך אשר תתקבל לאחר אבחון מותאם עם צוות ייעוץ עסקי המנוסה שלנו הכוללת תכנון לטווח הקצר והארוך כאחד..!

השגת יעדים ומטרות

אנחנו מבינים את המטרה המרכזית של מרבית העסקים במשק – הגדלת הרווח. תוך כדי סיוע אצל יועצי החברה נוכל להוביל ולסייע לכם להגיע בדיוק לכך.

קשרים עסקיים

אנחנו יודעים שכדי לייצר לך יתרון מהותי לפעילות העסקית, יש צורך במערכת קשרים עסקית איתנה אשר תאפשר להוביל את העסק שלך צעד קדימה.

יעוץ עסקי מסביב לשעון

כחלק מתהליך ייעוץ עסקי, אנו ניגע בכל הפעילות העסקית, ננתח את כל הנתונים ובכך נוכל לייעל את העסק שלכם עד כדי רווחיות והגדלת הכנסות העסק באופן ניכר.

בניית קונספט עסקי

עדיין לא גיבשת קונספט לעסק? יזם ורוצה להקים עסק חדש? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! יחד נגבש קונספט עסקי המותאם לצרכי השוק וכזה שסיכויי ההצלחה שלו גבוהים מאוד.

השאר פרטים ונתחיל להצעיד את העסק קדימה עוד היום!

אז מה אנחנו מציעים?

יעוץ עסקי

יעוץ עסקי ממוקד בקידום מטרות העסק והגדלת הרווחיות זו המטרה שלנו. אנחנו איתך לאורך כל שלבי הבנייה והעשייה. מלווים אותך ואת מנהליך בעסק שלך, מדריכים ומכשירים והכל על מנת להבטיח שהעסק שלך ישיג את מטרותיו העסקיות.

גיוס הלוואות

כל עסק זקוק לתזרים כספי חיובי ולעיתים יש צורך בגיוס הלוואות הגדלת אשראי עסקי. אנו נבנה עבורך את תמהיל האשראי הנדרש, נגיש בעבורך את התוכניות לבנקים והקרנות ונלווה אותך בכל הליך גיוס האשראי

יעוץ ארגוני

אנחנו יודעים שלא מספיק תוכנית טובה אלא צריך עובדים מעולים שיבצעו אותה. אנו עובדים להובלת הארגון להצלחה על ידי איתור האתגרים העומדים בפניי העובדים והמחלקות השונות ועל ידי הכשרה ולימוד של העובדים לשיפור וייעול תהליכי העבודה בארגון.

בין לקוחותינו:

הגיע הזמן להרוויח יותר! השאר פרטים ונחזור אלייך

× איך אוכל לעזור לך?