ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מי אנחנו?

אודות קבוצת MINDED

קבוצת Minded ייעוץ הינה חברת בוטיק המספקת שירותי ייעוץ עסקי, ארגוני, פיננסי ושיווקי לעסקים, חברות וארגונים. קבוצתנו כוללת את סוכנות המרצים – מרצים איכות – המייצגת מעל ל-300 מרצים ויועצים מקצועיים ממגוון רחב של תחומים. אנו מתחייבים לשירות אישי, מקצועי, אחראי ויצירתי ללקוחותינו. 

מה אנו מציעים?

Minded יעוץ מציעה שירותי ייעוץ ממגוון תחומים לעסקים וחברות. בנוסף, אנו מומחים בפיתוח רשתות עצמאיות ורשתות בזכיינות. סל השירותים רחב וכולל בין היתר: ליווי עסקי, ליווי מנהלים ומנכ"לים, בניית תכנית עסקית, גיוס מימון, ניהול תקציב, פיתוח ארגוני, יעוץ ארגוני, ייעול תהליכי עבודה, הכשרת עובדים, שיפור תהליכי עבודה, פיתוח לרשתות, יבוא ויצוא רשתות, בניית אסטרטגיה שיווקית, ניהול תקשורת בדיגיטל ומגוון שירותים נוספים.

כל תהליכי הייעוץ בחברתנו נעשה לצד ליווי והטמעה של תוכניות עבודה ארגוניות ועסקיות, ליווי אישי של הדרג הניהולי ותוכניות אופרטיביות לניהול תקציב נכון לעסק שלך. לצד זה בתהליכי ליווי נבנה תקציב השיווק ובהתאמה אסטרטגית השיווק וגאנט הפעולה. אנו מבינים כי לא די בשירות אחד אלא בעידן התחרותי היום יש צורך במתן מעטפת מלאה לחברה או ארגון.

הדגש שלנו לבעלי עסקים

אצלנו ב-Minded אנו רואים חשיבות רבה ומרכזית לעזור לכל עסק להתפתח תוך שימת דגש על מחויבות לך ולעסק ומתן ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך. אצלנו עובדים בהתמדה, תשוקה והנאה ורואים כל פרויקט כאתגר חדש.

אין ספק שללא ייעוץ עסקי, בעידן התחרותי של היום, קשה מאוד להצליח. גם אם יש לך רעיון מצוין לעסק נחוץ. צריך פה גם חכמת ניהול נכונה.

מה מניע אותנו?

התשוקה שלנו לבעלי עסקים

הצוות הניהולי שלנו

אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED

אורי מלר​

יועץ ויזם עסקי
​ בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומוסמך כיועץ אישי. בעל ניסיון רב שנים בהקמת יוזמות עסקיות, ניהול בתפקידים בכירים וליווי עסקים. ניסיון עשיר בליווי מגוון רחב של בעלי עסקים וחברות, לאורך שנים, ליוו עסקים ומנכ"לים וסייע להם לשיפור ההתנהלות העסקית ולהכפיל ואף לשלש את התוצאות העסקיות. אני מאמין כי כדי להגיע לתוצאות נדרש להתמיד ולהיות מחויב למטרות שלך. חשוב מאד להתמקד במטרה ולא לסטות ממנה, אחרת הולכים לאיבוד. לכן, אני לא מוותר ללקוחות שלי ואצלי אין תירוצים, גם כשמאתגר וקשה, אני מוצא את הדרך להוביל את בעל העסק להצלחה ולא לוותר לעצמו.

אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED

עדי איצקין

יועצת ארגונית ועסקית, יזמת ומרצה באקדמיה ובארגונים.
​ בעלת תואר שני (MBA) ביעוץ ארגוני ומנהל עסקים, מרצה באוניברסיטה הפתוחה ובמרכז האקדמי פרס, חוקרת תחומי הלמידה, שירות, מוטיבציה וקבלת החלטות. בעשור האחרון, מלווה עסקים וארגונים בהשגת היעדים העסקיים שלהם. מעבירה אותם מחשיבה של עסק קטן, לחשיבה של עסק כארגון, גורמת להם לייצר מנגנוני התנהלות אפקטיביים שמאפשרים להם לנהל את העסק כמו שעון שוויצרי ולהכפיל ולשלש את הרווחיות מן מהמצב הקיים. אני מאמינה ביצירת ארגונים ועסקים משמעותיים, עסקים הממוקדים בחוזקות שלהם, יכולים להניב יותר לעצמם ולסביבה. אין עסק הדומה לאחר ולכן כל עסק זקוק למענה מותאם אישית. אין דבר יותר מספק מסיוע לעסקים וארגונים להשיג את המטרות ולראות אותם נהנים מהדרך ומהתוצאות.

רונית גינזבורג

יועצת עסקית ופיננסית
​ מנהלת מחלקת זכיינות

אוהד אברהם

מנהל מחלקת פרסום ודיגיטל
​ בעל תואר ראשון בתקשורת עם התמחות בפרסום ושיווק מטעם אוניברסיטת אריאל. בעל ניסיון רב ועשיר במגוון רחב של פלטפורמות שיווקיות, כתיבת תכנים וניהול קמפיינים בדיגיטל.

אנו תמיד שואפים להכי טוב שאפשר

החזון שלנו

אנו שואפים להיות חברת ייעוץ עסקי חוצת גבולות אשר מובילה ומנהיגה את התחום. אנו נשאף לסייע ולעזור לכל בעל עסק ולהוביל אותו להצלחה עסקית.

אנו יודעים כי על ידי אכפתיות, נחישות, תשוקה והנאה נוכל לקדם את לקוחותינו אל עבר מטרותיהם ולספק להם פתרונות יצירתיים ומותאמים לכל עסק.

אנו מאמינים כי לקוחות החברה ושותפיה העסקיים איתנים, הם המפתח להצלחתנו. תמיד נוביל לעשייה משותפת וליצירת מערכת יחסים המבוססת על אמון והצלחה הדדית.

נגן וידאו
בין לקוחותינו:
לקוחות MINDED משתפים

המלצות חמות של לקוחותינו

"אורי מלר הוא היועץ העסקי מספר 1 בארץ... הצליח לקדם את העסק שלי ולהכפיל את ההכנסות בתקופה קצרה"
אילן גבע
אילן גבע
עורך דין
אני כבר עובד בשיתוף עם עדי מהחברה על פרויקט כבר חודשים לא מעטים. אנחנו מתקדמים בקצב טוב, מגיעים לתוצאות מעניינות ומצליחים לשפר את היכולת של הלקוחה המשותפת.
אני מאוד אוהב לעבוד עם החברה - מעבר למקצועיות הנדירה, עדי ואורי מראים אכפתיות ענקית לכל לקוח. רק תמשיכו ככה
סער ברעם
סער ברעם
אקורייט דיגיטל
כבר מהרגע הראשון הבנתי שהגעתי למקום הנכון!
מינדד ליוו אותי בכל שלבי העסק, היו זמינים עבורי כל הזמן ונתנו לי את המענה הטוב ביותר שעבורו פניתי אליהם. אין ספק שמדובר בחברה משכמם ומעלה. מומלץ!
שלמה ראש
שלמה ראש
ביזט דיגיטל
× איך אוכל לעזור לך?