ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות יזמי חברת MINDED

אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED

עדי איצקין

עדי איצקין, נשואה +2, בעלת תואר ראשון במדעי החברה ניהול וכלכלה ובוגרת תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה בן גוריון. מרצה באוניברסיטה הפתוחה בתחום מנהל עסקים ובמרכז האקדמי פרס וחוקרת את תחום הנעת עובדים וקבלת החלטות בארגונים. חברה באיפ"א (האיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני). עדי בעלת ניסיון של מעל 16 שנה במגוון תפקידים בתחום ההדרכה והכשרה, ליווי מנהלים, ניהול פרויקטים חוצי ארגון והטמעת תהליכי עבודה. לאורך השנים, ליוותה מגוון עסקים בינוניים ורשתות בתחום הזכיינות תוך כדי הובלה לתוצאות עסקיות פורצות דרך. בנימה אישית: מה שמניע אותי זה הרצון לעזור ולשנות. אין דבר יותר מספק מלראות את החותם שהאדם לוקח איתו לדרך החדשה שלו. בכל יום ובכל מפגש לומדים משהו חדש ואני נהנית לאסוף לאורך הדרך, את פיסות המידע הללו ולייצר איתם משהו מרתק ומרגש.

אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED

אורי מלר

אורי מלר, נשוי +2, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ממדרשת רופין ובעל הסמכה של יועץ אישי ועסקי מטעם האוניברסיטה הפתוחה. אורי בעל ניסיון של מעל ל- 20 שנים במגוון תחומים ובהם מכירות, שיווק ופיתוח אסטרטגי, הכשרה ופיתוח מנהלים בכירים. בעל ידע במגוון רחב של תחומים וניסיון עשיר ביזמות עסקית.
לאורך השנים אורי ניהל תחתיו מספר רב של עסקים ואף היום בעלים של מספר עסקים ממגוון תחומים. בנוסף, אורי משמש כיו"ר שלוחת נתניה בארגון לה"ב וחבר ועדת חקיקה בתחום הזכיינות. בנימה אישית: אין אצלי פשרות! כל עסק של לקוחותיי מבחינתי כאילו היה שלי. אני מאוד תחרותי ואני לא מתכוון לוותר! הצלחה אצלי היא דרך חיים. הדבר שהכי מעניק לי סיפוק בעבודתי היא לראות את לקוחותיי גדלים ומתפתחים הן ברמה האישית והן ברמה העסקית.

אנחנו בחרנו לרכז את הידע והניסיון העשיר שצברו בליווי עסקים, גיוס מימון וליווי רשתות וחברות קטנות ובינוניות ולהקים משרד יעוץ עסקי המתמחה בתחומים יעוץ עסקי, פיננסי וארגוני כדי לעזור לכל עסק להגיע לפוטציאל הטמון בו.

עדי אשר צברה ניסיון רב בהדרכה, ניהול מנהלים, הובלת פרויקטים מורכבים ומתוקצבים, פיתוח עסקים קטנים ובינוניים לצד רשתות מזכות ולצידה אורי אשר צבר ניסיון רב בניהול עובדים ומנהלים, ליווי ויעוץ עסקי למאות עסקים, ליווי פיננסי, בניית תקציבים ומאזנים וגיוס מימון באפיקים נרחבים ובהם בנקים וקרנות שונות, מהווה יתרון משמעותי עבור היזמים בין אם בתחילת דרכם או בשלבי פיתוח.

אנחנו ב- Minded פה בשבילכם, כדי להצעיד את העסק שלך צעד אחד קדימה. ליעד שאתה רוצה להשיג תוך כדי ייעוץ עסקי נכון, יעיל ופרקטי.

חברים מן המניין

× איך אוכל לעזור לך?