fbpx
ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר
פיתוח ארגוני בחיפה

חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל מבחינת גודל האוכלוסייה הקיימת בה, בנוסף לכך האוכלוסייה מגוונת – יש בה ערבים ויהודים. בעלי העסקים צריכים לקחת בחשבון את הרכב ואופי האוכלוסייה השוכנת בה ולהתאים את המוצרים והשירותים בהתאם לכך.

על מנת להכיר את המקום לעומק ולהבין היכן כדאי לפתוח עסק ולזהות אילו עסקים נוספים ניתן למצוא בה (ובמילים אחרות לזהות את המתחרים) מומלץ להסתייע ביועץ מקצועי המספק שירותי פיתוח ארגוני בחיפה. היועץ המקצועי מכיר ובקיא בעולמות העסקיים ויכול לכוון אותך כיצד להוביל את העסק שלך להצלחה.

הגדרת מנועי ההצלחה של חברה ועסק

פיתוח ארגוני בחיפה מסייע לארגון בהיבטים רבים, נפרט על חלק מהם:

  • מיהו קהל היעד? – כפי שהזכרנו קודם, העיר חיפה מרכיבה אוכלוסייה יהודית וערבית. בתי העסק צריכים להתאים לכל האוכלוסייה ואף יכולים לזהות הזדמנויות בנוגע לצרכים של האוכלוסייה שטרם נענו. הגדרה של קהל היעד תסייע לבעלי העסקים להגדיר את אופי העסק, לדוגמא: האם להפעיל עסקים בשבתות וחגים? (האם רוב האוכלוסייה שומרת שבת?), האם יש צורך במועדוני כושר רבים? (אם יש קהל יעד רב שהוא צעיר לדוגמא) וכן הלאה.
  • היכן למקם את העסק? – מיקום העסק תלוי בגורמים רבים, ובניהם: הגדרת קהל היעד- לדוגמא, אם רוב הלקוחות הפוטנציאליים מתניידים בתחבורה ציבורית ללא רכבים פרטיים כדאי למקם את העסק בקרבת תחנות אוטובוס, ולחילופין, אם רוב הלקוחות הפוטנציאליים מתניידים ברכבים פרטיים כדאי למקם את העסק בקרבת חניונים.
  • גורם נוסף – המתחרים: צריך להכיר היטב את המתחרים הפועלים בסביבת בית העסק שלך, על מנת לדעת מראש מי מתחרה איתך על אותו קהל יעד ובהתאם לכך לדעת היכן לא כדאי למקם את העסק. לדוגמא: האם כדאי לפתוח מסעדה ליד מסעדה בקונספט דומה? לא בטוח. ניתן לראות שחשוב להכיר את האיזור בו העסק שלך יפתח, ויש לתכנן זאת מראש בשביל לא להשקיע לשווא כסף וזמן יקר על מקום שלא יניב את הרווחים ולא יממש את פוטנציאל העסק.
  • תכנון מראש- חלק אינטגרלי מניהול עסק שצורה חכמה ונכונה הוא תכנון מראש. חשוב לתכנן את כל הצעדים הניהוליים, העסקיים והכספיים מראש כך שלא יהיו הפתעות במהלך הדרך. החיים הם דינמיים, ובתי עסק רבים נתקלים לא פעם בהתמודדויות ובאתגרים שלא צפו להם, לכן יש צורך לתכנן מראש את כל השלבים, מבחינה ניהולית, פיננסית, עסקית ושיווקית. תכנון מראש מקטין את הסיכויים להפסדים כספיים ומגדיל את הסיכויים להצלחת העסק. כיצד תדע לתכנן מראש? בדיוק לשם כך מומלץ להיעזר בייעוץ עסקי שזהו חלק מהותי מהתפקיד שלו.
פיתוח ארגוני בחיפה | MINDED

לסיכום

פיתוח ארגוני בחיפה מיושם בסיוע של יועץ עסקי המלווה את בית העסק יד ביד לכל אורך התהליך. בין אם מדובר בעסק שרק התחיל את צעדיו הראשונים בעולם העסקי ובין אם בעסק שפועל כבר זמן מה אך נתקל במשבר ומעוניין לשפר ולייעל את הניהול שלו. פיתוח ארגוני מתייחס לייעול תהליכים בניהול עובדים, ניהול כלכלי, הגדלת הכנסות, הגדלת רווחים, ניהול מול לקוחות, ניהול מול ספקים וכדומה.

פיתוח ארגוני בערים נוספות

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
ייעוץ ארגוני ברעננה
ייעוץ ארגוני ברעננה

לא כל עסק יודע לעבוד נכון, ולכן, שווה לכם להיכנס לתהליך של ייעוץ ארגוני ברעננה, שיעזור באופטימיזציה של העסק.

כתיבת משוב, הקלדת פידבק
משוב מזכיינים

משוב מזכיינים כמנוע צמיחה לרשת מעלה את סוגיית התקשורת בין הזכיינים לרשת ולהיפך. מסביר איך הרשת יכולה לשפר את מדדי שביעות הרצון והרווחיות לה ולזכייניה.

מנהל בעת הערכת עובדים בארגון ופירגון לעובד
הערכת עובדים בארגון

אחת השיטות הנפוצות ביותר לבדיקת איכות העובדים במקום העבודה, היא ביצוע הערכת עובדים. הערכת עובדים בארגון נותנת קנה מידה ביחס לתפקודו של העובד. האם הוא

ניהול סיכונים
ניהול סיכונים

בשנים האחרונות עלה לכותרות מושג ניהול הסיכונים כאחד התהליכים החשובים והמשמעותיים בארגונים. כאשר הוא מבוצע כהלכה, ניהול סיכונים מאפשר לעסקים וחברות התנהלות עקבית ויציבה במישורים

פתיחת עסק זעיר \ קטן
פתיחת עסק זעיר

רגע לפני שפותחים עסק קטן, יש להבין אילו מכשולים עומדים בפניכם? כיצד ניתן לעקוף אותם? וגם על הטיפים המנצחים של מינדד. המדריך בנושא פתיחת עסק זעיר \ קטן.

לשיחה לחץ כאן
1
רוצה לדבר בווטסאפ?
MINDED יעוץ עסקי|ארגוני|פיננסי
היי,
נשמח לשוחח בווטסאפ.