ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
פיתוח ארגוני בירושלים

ירושלים, עיר הבירה של ישראל, בעלת מספר האנשים הגבוה ביותר מבין כל הערים. זוהי עיר תיירותית מאוד, עם אוכלוסייה מגוונת מאוד בעיקר מבחינת דתות ומגזרים. וככזו, קיימים בה הרבה מאוד בתי עסק, ופועלים בה ארגונים רבים. פיתוח ארגוני בירושלים הוא דבר לא קל לביצוע כלל וכלל.

נתחיל בהסבר קצר על פיתוח ארגוני, מדובר בתיאוריות הקשורות להתנהגות, ערכים, שיטות ואסטרטגיות, המשמשות ליישום שינויים בתפיסת העבודה בארגון, כאשר המטרה היא פיתוח העובדים, שיפור הביצועים ושינויים בהתנהגות והתנהלות העובדים.

המדדים לבחירת רשת

ניהול ארגוני ביעילות

כדי לנהל ארגון בצורה נכונה ויעילה יש צורך בעובדים איכותיים, שעובדים נכון ומפיקים תוצאות מספקות. עובדים שאינם מרוצים בעבודתם, הדבר משפיע על יתר החברים הסובבים אותם, ויכול בקלות להדביק את החבר'ה. מספיק עובד אחד ממורמר שאינו מסופק מעבודתו, להשרות אוירה לא נעימה במקום העבודה.

עובדים רבים אינם מרוצים מתפקידם, לעתים מפני ש'סגרו' תפקיד שונה בעת הראיון טרם כניסתם לתפקיד, ולעתים משום העובדה שהתפקיד אינו מוגדר לגמרי, כך שיוצא שהם מבצעים עבודה שאינה תואמת את רצונם. בעלי ארגונים רבים מגייסים כוח אדם בצורה לא נכונה, לעתים מעדיפים לקחת עובד שכישוריו אינם תואמים והולמים את התפקיד, אולם מוכן לקבל שכר נמוך יחסית והם מוכנים להתפשר עליו ולעתים אינם מגדירים את המשרה כפי שצריך בזמן הגיוס עצמו וכן יכולות להיות סיבות רבות לגיוס בעייתי. עוד בנושא הערכת עובדים.

כל עובד חדש שנכנס לארגון מקבל חפיפה בצורה מסוימת, משקיעים בו זמן, ולוקח זמן מסוים עד שהעובד הזה הופך רווחי. כל הסיבות שמנינו לעיל, מראים שכאשר עובדים אינם מרוצים בארגון בו הם עובדים, המקור לבעיות נובעות מהתנהלות לקויה של הנהלת הארגון.

פיתוח ארגוני בירושלים | MINDED

פיתוח ארגוני בירושלים לעובדים מרוצים יותר

בסופו של דבר, כאשר העובד אינו מרוצה, מלבד העובדה שזה עלול להשפיע על חבריו לעבודה, זה משפיע גם על התוצרים ועל הלקוחות כפועל יוצא. ומכאן העסק נמצא במקום כלל לא טוב.

פיתוח ארגוני בירושלים נצרך לכל ארגון באשר הוא. כל ארגון שרוצה לבצע שינויים בהתנהלות שלו מול העובדים ועם העובדים. לכל ארגון קיימת מטרה שלשמה הוקם, וכדי להשיג אותה הוא צריך ליישם את השינויים שיש לבצע.

כיצד יודע הארגון אילו שינויים עליו לבצע בכדי להפוך לארגון מוצלח?

קיימים חברות ייעוץ עסקי המתמחים בנושא של פיתוח ארגוני בירושלים, הם בעלי כישורים מיוחדים ומיומנויות המסייעות לבעלי הארגון לנהל נכון את העובדים ולגרום לעובדים להיות יעילים עם תפוקה בהתאם.

היועץ העסקי, בשיתוף מנהלי הארגון כמובן, מנתח את התנהלותו הנוכחית של הארגון, את דרך העבודה המתבצעת, את הגיוס וכו', ובודק ומזהה היכן נמצאים הכשלים, מה לא עובד נכון, וכיצד אפשר לשנות. מבצע פיתוח ארגוני בירושלים עובד בעזרת טכניקות מקצועיות כמו לדוגמא, טכניקה של שאלון. עוד בנושא ייעוץ ארגוני למנהלים.

שאלון זה בודק את העמדות של חברי הארגון, הוא מצליח לזהות אם קיימות סתירות בתפיסות האישיות שלהם. בעזרת השאלון יכול היועץ לזהות את הבעיות והקשיים שקיימים מבחינת דרך ההתנהלות. לאחר מכן מנתח היועץ את הממצאים בעקבות התשובות שניתנו לו. ובשלב הסופי מקיימים דיון קבוצתי שהמטרה שלו היא למצוא פתרונות דרך הסקת מסקנות מהממצאים שהתגלו. קיימות טכניקות נוספות המסייעות לביצוע פיתוח ארגוני, עליהן נדון במאמרים אחרים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
מנטור ויועץ עסקי
מנטור עסקי

ניתן לדמות מנטור עסקי למעין "פסיכולוג" של העסק.המנטור מלווה באופן צמוד את בעל העסק, מתוך מטרה להשתפר, לפתח כישורים ויכולות שזקוקים לשיפור או כדי לפתור

גיוס כסף, חשבונאות, חישוב כסף
מתי הכי נכון לגייס כסף לעסק?

מתלבטים מתי הכי נכון לגייס כסף? האם דווקא כאשר העסק נמצא במצוקה כלכלית, או שמא רק כאשר העסק יציב? כמו כן תמצאו טיפים איך לעלות את דירוג האשראי בבנק.

ניהול משברים
ניהול משברים

ניהול משברים כל בעל עסק גדול כקטן יודע, שגם בעסק מצליח ומשגשג, עשויים להתרחש משברים.אף אחד מאיתנו אינו חסין נגדם, השאלה הנשאלת ניהול משברים –

ייעוץ ופיתוח לבעלי עסק
ייעוץ עסקי בתל אביב

החלטתם להקים עסק חדש בתל אביב והאזור? ברכות! רגע לפני שתצאו לדרך יש להכיר את המכשולים העומדים בפני בעלי עסקים. ייעוץ עסקי בתל אביב יסלול עבורכם את הדרך..

יועץ לעסק קטן, פגישת נשים עסקית
ייעוץ עסקי בנתניה

ייעוץ עסקי בנתניה או בכל אזור אחר, מטרתו להפיק את המירב מהפעילות העסקית. כדי שזה יקרה, יש להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי בנתניה והסביבה הבקיא בעולם העסקים.