fbpx
ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר
איך להניע את הצוות שלי קדימה?

"השלם גדול מסך חלקיו" האומנם? האם כל צוות יגיע להישגים טובים?  לא בהכרח… אכן כאשר מקימים צוות יש פוטנציאל אדיר אך כדי למקסם תוצאות צריך לדאוג למספר דברים…

נתחיל בפרסומת לעידוד נסיעה בתחבורה ציבורית.. לא מבינים איך זה קשור? תצפו ותבינו..

https://www.youtube.com/watch?v=wuo13FrNX6g

עכשיו כשברור לכולנו התועלות בצוות שעובד טוב ביחד, בואו ננסה להבין איך מגיעים לשם?

האם אתם סומכים על הצוות שלכם?

הצוות שלכם צריך לחוש ברוח הגבית שלכם ולדעת שאתם מגבים אותו בכל החלטה שלו. אם החלטתם להאציל סמכויות ולבקש מהצוות שלכם להשיג מטרה מסוימת, אז תנו לו את האמון הנדרש. בלי זה, הם ירגישו  בלי שיניים ומהר מאוד הכול יתמסמס.

מה המטרה?

לאתגר, לאתגר ולאתגר- כדי למקסם את הפוטנציאל הצוותי יש לקבוע ביחד עם הצוות מטרה מאתגרת, ברורה ומדידה. שיתוף בקביעת המטרות ואיך משיגים אותן, יבהיר לכל חברי הצוות מה נדרש מהם לעשות ואיך? ויותר מכל יהפוך את הצוות למחויב להגשמת המטרות.

מה יוצא לי מזה?

כדי שהצוות יפעל למען מטרה משותפת, יש לייצר לכל אחד משמעות אישית בהשגת המטרה ולהסביר איך היא מובילה להגשמת המטרה האישית. חיבור בין המטרה המשותפת לאישית, ימנע קונפליקטים ורצון לחבל בפעילות הצוותית למען השגת האינטרס האישי, ייצר ערבות ותלות הדדית וימקד את הצוות בהשגת היעד המשותף.

זמן, כסף ומשאבים?

כמו שאי אפשר להכין לחם בלי תנור כך אל תצפו שהצוות שלכם ישיג תוצאות בלי הכלים המתאימים.  זמן, כסף ומשאבים נחוצים לצוות שלכם כדי שיוכלו להשיג את המטרות. תפקידכם לדאוג להסיר את המכשולים הבירוקרטיים ולספק את הכלים שייצרו את הנתיב המהיר להשגת המטרה. עם קצת יצירתיות תוכלו לנצל ולתעל את המשאבים הקיימים עבור המטרה הצוותית.

עבודה, משרד, מחשבים

למה צריך אותי? למה אני חשוב?

כפי שראיתם בסרטון, לכל אחד היה את המיקום הספציפי והייחודי שלו כדי להשיג את המטרה. חברי צוות שאינם מבחינים בתרומתם למאמץ הקבוצתי מהר מאוד יאבדו עניין ויגררו את כל הצוות לבטלה ועצלנות. כדי שכל אחד ירגיש שהוא נחוץ להשגת המטרה, תתאימו לכל חבר צוות את התפקיד שבו הוא ימקסם את חוזקותיו ותתקשרו את תרומתו הייחודית לצוות.

איך מתמודדים עם הבלתי צפוי?

אל תתנו לצוות שלכם פתרונות על מגש של כסף, תלמדו אותם איך לפתור את הבעיות בעצמם. תראו להם איך באמצעות יצירתיות ויוזמה אפשר לנצח כל אתגר. צוות שעסוק בלמידה מתמדת, יוזמה וחדשנות יצליח בכל סיטואציה ויגשים כל מטרה.

מי יתפוס אותי כשאני אפול?

גאוות יחידה ורוח הצוות ייצרו מערכות יחסים המבוססות על אמון וכבוד הדדי. תדעו לייצר תחושות של שותפות ושייכות ותבהירו כי במסגרת הקבוצתית, כולם ערבים אחד לשני ונמצאים שם למען חברי הצוות. תחושות אלו יעזרו להם לתמוך אחד בשני וביחד לעמוד באתגרים גם בתקופות הפחות פשוטות להשגת המשימה.

יישמו את כללים אלו ותראו איך באמצעות שיתוף העובדים, תיאום ציפיות וצוות מגובש אפשר לייצר צוות מנצח שמגביר את אפקטיביות הארגונית.

רוצים לדעת איך להניע את הצוות שלכם?  אשמח לעמוד לרשותכם.

נשמח לשוחח
שתפו:
תוכן עניינים
מאמרים אחרונים שעלו לאתר
ניהול הוצאות בעסק
ניהול ההוצאות בעסק

כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון אם העסק שלו מרוויח או מפסיד.ניהול ההוצאות בעסק באופן תקין יסייע לבעל העסק לתכנן קדימה את פעולות

ייעוץ ארגוני למנהלים, פגישת עסקים
ייעוץ ארגוני למנהלים

ייעוץ ארגוני למנהלים נועד לצורך שינוי וייעול פנים ארגוני, כמו למשל הגדרת מטרות, בניית הירככיה, זיהוי כשלים, הטמעת שינויים בקרב עובדים ועוד. כל המידע באתר.

תמונת בחירת זכיינים
איך לבחור את הזכיינים הכי טובים?

המאמר איך לבחור את הזכיינים הכי טובים מסביר את תהליך בחירת הזכיין מנקודת המבט של הרשת המזכה, הדגשים שיש לשים להם לב וזאת כדי לבחור את הזכיינים הטובים ביותר.

ייעוץ עסקי לסטארטאפים, פגישה עסקית במשרד
ייעוץ עסקי לסטארטפים

סטארטאפ לפני יציאה להשקה? זקוקים לחברה שתלווה אתכם בתהליך? ייעוץ עסקי לסטארטפים נועד בדיוק עבור מטרה זו. קראו הכל על יתרונותיה של חברת ייעוץ.

פתיחת עסק זכיינות, רשת זיכיון, תכנון נכון
פתיחת עסק זכיינות

פתיחת עסק זכיינות הוא נושא הדורש מחשבה ותכנון נכונים, ע"מ לבנות רשת זכיינות שעובדת ומניבה הכנסות. קראו את המדריך המלא לפתיחת עסק זכיינות והגדלת הכנסות.

לשיחה לחץ כאן
1
רוצה לדבר בווטסאפ?
MINDED יעוץ עסקי|ארגוני|פיננסי
היי,
נשמח לשוחח בווטסאפ.