ייעוץ עסקי -MINDED - לוגו האתר

ייעוץ עסקי פרקטי. יצירתי. מכוון תוצאות. בגובה העיניים. לזכיינות. וארגוני 

יעוץ עסקי וליווי עסקי מקיף

שילוב של יעוץ עסקי פרקטי וממוקד עם יעוץ עסקי יצירתי וגמיש מחשבתית מאפשר לנו להוביל ולספק יעוץ עסקי אחר – אחראי, מדויק, יצירתי והישגי.  אנחנו נלווה ונכשיר וניתן לך כלים, כדי שתוכל להשיג את היעדים העסקיים שלך. היועצים העסקיים בחברתנו בעלי תארים אוניברסטאיים וכולם בעלי ניסיון יזמי מוכח וגם בעלי ניסיון ניהולי עשיר. אנחנו מאמינים שכדי להיות יועץ עסקי ולספק שירותי יעוץ עסקי איכותי,  צריך שיהיה ניסיון בניהול עסק עצמאי.
לקוחותינו נהנים מיעוץ עסקי וליווי עסקי צמוד בבית העסק שלהם. יעוץ זה מספק להם מענה לכלל צרכי העסק. יעוץ עסקי אצלנו מספק מענה משלב תכנון  האסטרטגיה, בניית מודל עסקי, תמחור המוצרים והשירותים דרך בניית תכנית עסקית ועד לליווי בבית העסק שלכם. אנחנו נכשיר אתכם לשווק ולמכור טוב יותר, לנהל את העסק טוב יותר ובעיקר, לייצר לכם עסק רווחי יותר ולאורך זמן.

נשמח להזמינך לכוס קפה במשרדנו ולהכיר

תחומי ההתמחות הנוספים שלנו

אצלנו תקבלו:

נשמח להכיר אותך
איך בוחרים יועץ עסקי?

טיפים לבחירת יועץ עסקי המתאים לעסק שלך

כיצד בוחרים יועץ עסקי מתאים?

ייעוץ עסקי הוא תחום מאוד רחב ויש המון יועצים ולא פעם קשה לבחור את היועץ הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

צירפנו כאן מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את היועץ העסקי המתאים ביותר לכם:

1. מה הוא תחום ההתמחות של היועץ העסקי?

יש מגוון רחב מאד של יועצים עסקיים וכל אחד מגיע עם רקע וניסיון שונים. חלק מהיועצים רואי חשבון או כלכלנים ומכאן שלרוב חוזקם הוא בצד הפיננסי, חלק מהיועצים מגיעים עם הכשרה ספציפית או ניסיון ספציפי לתחום מסוים ואילו האחרים מגיעים עם ידע וניסיון רחב במגוון תחומים. בחברתנו מבינים כי התאמת היועץ לאופי האתגרים העסקיים של הלקוח הוא מדד קריטי בהצלחת הליווי ולכן אנו שמים דגש רב בהתאמת היועץ בעל הניסיון והידע הכי מתאים לאופי העסק ואתגריו כדי להבטיח את הצלחת הליווי העסקי.

2. מה הוא הניסיון ושיטת העבודה של היועץ העסקי?

חשוב לבחון אילו עסקים ליווה היועץ, האם הוא ליווה עסקים בארץ או בחו"ל? האם הוא יודע להתאים את עצמו לתחום הפעילות של העסק שלך? יש עסקים שמעדיפים כי ילווה אותם יועץ שמומחה באותו תחום פעילות ויש כאלו שחשוב להם יועץ שיוכל לייצר להם חשיבה מחוץ לקופסה ולהובילם לפתרונות אחרים מאלו שהיו להם עד היום.  אצלנו, כחלק מהליך התאמת הליווי, אנו עורכים פגישה ראשונה ללא עלות בבית העסק של הלקוח או במשרדנו כשמטרת הפגישה להכיר אתכם היזמים ואת העסק ואתגריו ולהתאים את הליווי והשירות הכי נכון בעבורכם. צוות היועצים שלנו מיומן ובעל כישורים וידע שונים האחד מהשני, זאת על מנת לתת מענה רחב ואיכותי לכלל לקוחות המשרד ולייצר ראייה מקצועית רחבה ככל האפשר על כל לקוח ולקוח.

3. האם היה לכם חיבור אישי עם היועץ העסקי?

בסופו של יום תהליך הליווי והייעוץ העסקי הוא תהליך ממושך ולא זבנג וגמרנו ולכן, חשוב מאד החיבור האישי. האם ה"וויב" של היועץ מתאים לך? האם הרגשת בפגישה שאפשר לסמוך עליו והוא מי שיוביל אותך ואת החברה קדימה? החיבור האישי ותחושת האמון ביועץ היא קריטית להצלחת הליווי. לכן כל עסק שפונה אלינו עובר תשאול ראשוני על מנת להבין את אופי הפעילות העסקית שלו. בדרך כלל אנו מתאמים פגישה ראשונית עם הלקוח שמטרתה להכיר את היזם ואת העסק ואת המורכבויות והאתגרים שיש לו. ברור לנו שכל עסק הוא עולם ומלואו ולכן אנו מתייחסים בכובד ראש לכל תהליך ליווי עסקי. עסקים שאנחנו נבין כי אנחנו לא יכולים לתרום להם, אנחנו נשקף לכם את זה כבר בהתחלה ונפרד לדרכינו. אנחנו נמדדים במדד ההצלחה ואנחנו לא אוהבים להפסיד.

נשמח לשמוע ממך

MINDED יעוץ עסקי במספרים:

מה זה בעצם ייעוץ עסקי?

מנהל מבצע הערכת ביצועי עובדים לעובד שלו

מהו יעוץ עסקי?

כשאנו שואלים את הפונים אלינו מהו ייעוץ עסקי, אנו מקבלים תשובות רבות ומגוונות. קיימים בשוק מגוון רחב של יועצים עם תחומי התמחות, ידע וניסיון שונים. אופי השירות אצלנו שונה מרוב המשרדים האחרים. אצלנו השירות נותן מענה לכלל תחומי הפעילות העסקית – אסטרטגיה, כספים, פיתוח עסקי, שיווק ופיתוח ארגוני. בנוסף, אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי הפיתוח העסקי ונמצאים שם בכל דילמה או הזדמנות שנקרית להם בדרך. לקוחותינו מספרים לנו אחרי שהתחילו את הליווי איתנו שעתה הם באמת מבינים מהו יעוץ עסקי איכותי. כל לקוח הוא עולם ומלואו ולנו חשוב שיותאם לכל לקוח היועץ הכי נכון עבורו הן מבחינת הניסיון והידע שמביא עימו והן מבחינת החיבור האישי כי בסופו של יום חשוב החיבור בין היועץ ללקוח אך גם חשובה ההצלחה של הלקוח כי בזה נמדדים יועצינו.

תהליך העבודה איתנו משתנה מלקוח ללקוח ובהתאם לצרכי ואתגרי העסק. עם זאת, יש כמה קווים מנחים הדומים ברוב תהליכי הליווי.  בתחילת התהליך יהיה לנו חשוב להבין את אופי הפעילות העסקית הקיימת, האתגרים, היעדים והמטרות שלך. המטרה שלנו היא לאבחן בצורה הכי נקיה את העסק שלך ועל ידי כך לדעת בדיוק מהם המקומות שאנחנו צריכים להתערב על מנת שנוכל להזניק את העסק שלך לעבר מטרותיו ויעדיו. בשלב הבא אנו נייצר חיבור בין הרצונות שלך, המצב הנוכחי של העסק והידע שיש ברשותנו, ונייצר את ה"תכנית העסקית".

מה כוללת תכנית עסקית?

תכנית עסקית כוללת את כלל המרכיבים הנחוצים לעמידה במטרות והיעדים ואף תכנית עבודה אופרטיבית להמשך התהליך שתבטיח את הצלחתכם בפעילות העסקית. במסגרת התכנית העסקית, נכיר את המתחרים, נבנה את האסטרטגיה, נתמחר את המוצרים, נבנה מערך כוח אדם מתאים, נבנה מערך שיווק וניגע בכל אחד מהדברים שמשפיעים או עלולים להשפיע על הפעילות העסקית העתידית. לאחר סיום התכנית, אנו נלווה את החברה להשגת המטרות כפי שהוגדרו בתכנית העסקית לצידך שלב אחרי שלב. 

לאורך תהליך ליווי עסקי, אנחנו נשקף לך מה האפשרויות העומדות בפניך לפיתוח העסקי ונבהיר לך מה כל אופציה תדרוש ממך. בנוסף, נסייע לך לבחור את האופציה שהכי נכונה ומתאימה באותו שלב שהעסק שלך נמצא ונכשיר לניהול העסק בכל היבטיו. אם נדרש לחדד את יכולות המכירה שלך, אנו נבין איך תהליך המכירה מתרחש היום ונסייע לך לבנות תהליך מכירה טוב יותר, שמספק ערך ללקוחות  וגורם לאנשי המכירות להרגיש בנוח בשיחה או פגישת המכירה והכי חשוב, מגדיל את אחוזי ההמרה של אנשי המכירות ואת הרווחיות. במקביל, נעבור ביחד על תזרים המזומנים של החברה, נבין מה התמחור הקיים והאם צריך לשנות אותו בהתאם לרווחיות המוצר או השירות שהעסק מספק כדי שיהיה אפשר להגיע לרווחיות הנכונה וכמובן, זה רק על קצה המזלג. בקיצור, בתהליכי הליווי במשרדנו לקוחותינו נהנים ממענה מלא לכלל פונקציות העסק ועל ידי כך אנו מצליחים להבטיח אחוזי הצלחה בליווי העסקי מהגבוהים במשק.

שלושת השלבים

שלושת השלבים שלנו בהצלחת ליווי ויעוץ עסקי

1. אבחון מצב קיים:

בשלב הראשון נבין באיזה מצב העסק נמצא היום, מה השירותים שהעסק מציע, מה התמחור, מי קהל היעד של העסק ומה הפוטנציאל העסקי.

2. קביעת מטרות ובניית תכנית עסקית:

בהתאם למצב המצוי והמצב הרצוי נקבע ביחד את היעדים והמטרות ונבנה תכנית עסקית מפורטת בה נדע מה צריך לעשות בכל היבט של העסק.

3. ליווי בהשגת היעדים: 

אנו נלווה אותך לאורך כל תהליך הליווי, נספק מענה בכל היבטי העסק, נכשיר את העובדים והמנהלים, נסייע בתהליכי משא ומתן מול ספקים, קולגות ושתפ"ים ונוביל אותך להשגת היעדים והמטרות שהגדרנו.

שירותי יעוץ עסקי שלנו כוללים טיפול בתחומים הבאים:

לפגישה עם היועצים שלנו
בחרת בייעוץ עסקי?

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם!

מנצחים תמיד

קודם כל, כפי שרשמנו מקודם, בחרו ייעוץ עסקי שמתאים לכם ויש לכם חיבור אישי טוב איתו. בחירה נכונה של יועץ עסקי מקצועי היא קריטית לעסק שלך. תהליך ליווי ויעוץ עסקי הוא תהליך שדורש מחויבות והשקעה כספית לא קטנה ולכן חשוב שהבחירה תהיה של יועץ שמתאים לקידום החברה שלך.

נדרש מישהו שמבין אותך, מבין מה הם צרכי החברה שלך ויודע לספק לך מענה מדויק לצרכי ומטרות החברה. על מה לשים דגש? שהיועץ בעל ניסיון רב שנים, יזם ובעל סל כישורים וידע נרחב. כל עסק, הוא ייחודי ונדרש לתת לו את המענה הכי מדויק שניתן. חשוב יועץ שיהיה מחוייב לך ולמטרותיך וידע להוביל אותך למטרות שלך.

קבוצת MINDED יעוץ הינה חברת בוטיק המספקת שירותי ייעוץ עסקי, פיננסי וארגוני, לעסקים, חברות וארגונים ממגוון רחב של תחומים. יועצינו בעלי ניסיון רב ועשיר. אנו יודעים בדיוק איך להוביל אותך להצלחת החברה שלך. סל השירותים שלנו כולל: בניית תכנית עסקית, גיוס מימון לעסקים, קביעת תמחור, סיוע בניהול תזרים מזומנים חיובי, ניהול תקציב, שיפור תהליכי שיווק ופרסום, הכשרת מכירות, ייעוץ ארגוני, ייעול של תהליכי העבודה, הכשרת עובדים, הכשרה ניהולית, בניית מנגנוני בקרה ותפעול ועוד מגוון רחב של שירותים.
כל הליך ליווי וייעוץ מתבצע לצד הטמעה של תכניות עבודה ארגונית, ליווי הדרג הניהולי ובהם מנכ”ל וסמנכ”ל לטובת הטמעת אסטרטגית החברה ועמידה ביעדי ומטרות החברה.

הצוות הניהולי שלנו:

קבוצת מיינדד

אודות אורי מלר - מנהל חברת MINDED
אורי מלר
יועץ ויזם עסקי

בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומוסמך כיועץ אישי. בעל ניסיון רב שנים בהקמת יוזמות עסקיות, ניהול בתפקידים בכירים וליווי עסקים.
ניסיון עשיר בליווי מגוון רחב של בעלי עסקים וחברות, לאורך שנים, ליוו עסקים ומנכ"לים וסייע להם לשיפור ההתנהלות העסקית ולהכפיל ואף לשלש את התוצאות העסקיות. אני מאמין כי כדי להגיע לתוצאות נדרש להתמיד ולהיות מחויב למטרות שלך. חשוב מאד להתמקד במטרה ולא לסטות ממנה, אחרת הולכים לאיבוד. לכן, אני לא מוותר ללקוחות שלי ואצלי אין תירוצים, גם כשמאתגר וקשה, אני מוצא את הדרך להוביל את בעל העסק להצלחה ולא לוותר לעצמו.

אודות עדי איצקין - מנהלת חברת MINDED
עדי איצקין
יועצת ארגונית ועסקית, יזמת ומרצה באקדמיה ובארגונים.

בעלת תואר שני (MBA) ביעוץ ארגוני ומנהל עסקים, מרצה באוניברסיטה הפתוחה ובמרכז האקדמי פרס, חוקרת תחומי הלמידה, שירות, מוטיבציה וקבלת החלטות.
בעשור האחרון, מלווה עסקים וארגונים בהשגת היעדים העסקיים שלהם. מעבירה אותם מחשיבה של עסק קטן, לחשיבה של עסק כארגון, גורמת להם לייצר מנגנוני התנהלות אפקטיביים שמאפשרים להם לנהל את העסק כמו שעון שוויצרי ולהכפיל ולשלש את הרווחיות מן מהמצב הקיים. אני מאמינה ביצירת ארגונים ועסקים משמעותיים, עסקים הממוקדים בחוזקות שלהם, יכולים להניב יותר לעצמם ולסביבה. אין עסק הדומה לאחר ולכן כל עסק זקוק למענה מותאם אישית. אין דבר יותר מספק מסיוע לעסקים וארגונים להשיג את המטרות ולראות אותם נהנים מהדרך ומהתוצאות.

בין לקוחותינו

יש לכם את האפליקציה שלנו?
ANDROID
APPLE - בקרוב
יש לך שאלות נוספות?

נשמח לשוחח עמכם

משרד MINDED יעוץ

השאר לנו פרטים ואנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי

מאמרים ומדריכים

המאמרים העדכניים שלנו

יעוץ עסקי ופיתוח עסקי

ייעוץ ב'איך' ולא רק ב'מה' במקום לדבר "על מה שצריך", ביחד נוביל ונטמיע את התהליכים מאחרון העובדים ועד בעלי החברה.חיבור בין הרווחים להתייעלות ארגוניתאנחנו יועצים

הערכת עובדים – עמוד מידע

ייעוץ ב'איך' ולא רק ב'מה' במקום לדבר "על מה שצריך", ביחד נוביל ונטמיע את התהליכים מאחרון העובדים ועד בעלי החברה.חיבור בין הרווחים להתייעלות ארגוניתאנחנו יועצים

יעוץ שיווקי

יעוץ שיווקי מוציאים לפועל אסטרטגיה להצלחה שיווק יכול להיות מאוד מסובך. במיוחד כשאין תכנית ברורה, KPI'S מדויקים וניהול דקדקני של משאבי הפרסום כוחו של יעוץ

MINDED CONSULTING

ייעוץ עסקי 2023

ייעוץ עסקי של חברת MINDED הינו המוביל בישראל לכל סוגי העסקים, הן קטנים ובינוניים והן לחברות גדולות וארגונים. באתר מדריכים מרתקים, בכל תחומי ייעוץ לעסקים.

MINDED CONSULTING

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי של חברת MINDED הינו המוביל בישראל לכל סוגי העסקים, הן קטנים ובינוניים והן לחברות גדולות וארגונים. באתר מדריכים מרתקים, בכל תחומי ייעוץ לעסקים.

לקוחותינו מספרים

איך יוצרים איתנו קשר?

חייגו אלינו

09-3750040

שלחו מייל
בואו לבקר

התע"ש 20 (בית הפעמון) כפר סבא

חברתנו מספקת שירותי ייעוץ לעסקים, חברות וארגונים מזה למעלה מ-6 שנים. נשמח לצרפך לקהל לקוחותינו.

השאירו פרטים
כל הזכויות שמורות לקבוצת MINDED
× איך אוכל לעזור לך?